Spotkanie w ramach Forum Kobiet SGH 18 marca

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, na mocy Zarządzenia Rektora Nr 17 z dnia 10 marca 2020 r, Forum Kobiet SGH w dniu 18 marca „Aplikacje i urządzenia mobilne ułatwiające dbałość o dobre samopoczucie, zdrowie i finanse” zostaje odwołane.

Zapraszamy na spotkanie pt. „Aplikacje i urządzenia mobilne ułatwiające dbałość o dobre samopoczucie, zdrowie i finanse”. Odbędzie się ono 18 marca w godzinach 16:15-18:45, w budynku Głównym przy al. Niepodległości 162, w sali 152 (I piętro).

UWAGA: Na udział w spotkaniu obowiązują zapisy online. Prośba o wypełnienie formularza w celu rejestracji.

Spotkanie to organizujemy wspólnie z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, na zaproszenie pani Prorektor prof. Hanny Godlewskiej-Majkowskiej, pomysłodawczymi Forum Kobiet SGH, w ramach którego odbędzie się to spotkanie. Zapraszamy zarówno panie, jak i panów!

Program zapowiada się bardzo ciekawie, będzie m.in. można będzie posłuchać o aplikacjach i urządzeniach wspierających zdrowie i well-being. Zaproszeni eksperci zaprezentują dostępne rozwiązania, w tym z zakresu m-health, związane z ich użytkowaniem korzyści oraz ryzyka, a aktywni użytkownicy podzielą się swoimi doświadczeniami z korzystania ze smart watch oraz z wybranych aplikacji. Po wystąpieniach przewidujemy czas na pytania i dyskusję. Gośćmi tej części spotkania będą:

  • Artur Białoszewski, absolwent SGH, wykładowca zdrowia publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM), kierownik Programu SGH-WUM MBA
  • Monika Tomaszewska, Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych i CG w LUX MED
  • Prof. Hanna Godlewska-Majkowska, prorektor ds. współpracy z otoczeniem, SGH
  • Aleksandra Pepłowska – Rzecznik Praw Studenta SGH oraz Członkini Prezydium ds. relacji ze środowiskiem zewnętrznym Forum Uczelni Ekonomicznych

W drugiej części wydarzenia skupiać się będziemy na nowoczesnym zarządzaniu finansami i oszczędnościami, pokazując, jak bankowość mobilna i jakie aplikacje wspierają klientów w tych tematach. Gośćmi tej części spotkania będą przedstawiciele firm z Klubu Partnerów SGH.

Dodatkowe informacje znajdują się tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *