Spotkanie świąteczne 13 grudnia 2019 r.

Drodzy Absolwenci!

Stowarzyszenie Absolwentów SGH (SA SGH) ma zaszczyt zaprosić Was na spotkanie świąteczne 13 grudnia 2019 r. godz. 18.00 w gmachu głównym SGH (Al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa) w sali 152G.

Będziemy mieli okazję się poznać, a także wysłuchać zapowiadającego się niezwykle ciekawie wystąpienia Jana Filipa Staniłko na temat Gospodarki 4.0.

Jan Filip Staniłko, Dyrektor Departamentu Innowacji w Ministerstwie Rozwoju. Ekspert w dziedzinie zarządzania rozwojem nowych produktów, polityki przemysłowej oraz ekonomii politycznej. Pracował m.in w Instytucie Studiów Przemysłowych, Warszawskim Instytucie Studiów Ekonomicznych oraz Instytucie Sobieskiego. W latach 2011-13 główny organizator Kongresu Polska Wielki Projekt. Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadził projekty badawcze nt. m.in. różnorodności modeli innowacji i potencjału innowacyjnego w polskich firmach przemysłowych, strategii wzrostu i transformacji polskich firm przemysłowych, konkurencyjności polskiego przemysłu.

Po wykładzie zapraszamy na mały poczęstunek. Będzie to też okazja do zapoznania się z planami działalności Stowarzyszenia i przystąpienia do niego.

W celu zapisania się na wydarzenie prosimy o wypełnienie krótkiego formularza uczestnictwa do 10 grudnia 2019 r.

1 myśl na “Spotkanie świąteczne 13 grudnia 2019 r.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *